05.042024

Konkurs „Geofizyka? To proste!” został rozstrzygnięty. Poznajcie laureatów!

Bardzo nam miło ogłosić wyniki konkursu organizowanego przez Instytut Geofizyki PAN w ramach projektu "Fascynująca Ziemia". Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

Poniżej publikujemy nazwiska zwycięzców, którzy pojadą na 2-dniowy Obóz Naukowy w Instytucie Geofizyki PAN i obserwatorium geofizycznym w Świdrze, oraz autorów prac wyróżnionych.

Zwycięzcy:

• Gabriela Pawłowska, Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy [zobacz film]
  • Agata Bielicka, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie [zobacz film]
  • Hanna Kokoszka, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej [zobacz film]
  • Kuba Pudłowski, Szkoła Podstawowa w Mysłakowicach [zobacz film]
  • Izabela Kościelna, Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Nowej Wsi [zobacz film]
  • Emilia Kander, Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim [zobacz film]

Autorzy wyróżnieni:

• Andrzej Karpiński, Szkoła Podstawowa nr 62 w ZSP nr 15 w Poznaniu
  • Michał Nolywajka, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golasowicach
  • Szymon Kierner, Szkoła Podstawowa nr 351 im. B. Prusa w Warszawie
  • Mikołaj Wołosz, Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Nagroda publiczności:

• Maja Minkowska, Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie

Wszystkim Młodym Naukowcom serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w konkursie!

Projekt „Fascynująca Ziemia” jest finansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą "Nauka dla Społeczeństwa".