Strona główna » Kontakt » Pracownicy


Instytut Geofizyki
Polskiej Akademii Nauk

ul. Księcia Janusza 64,
01-452 Warszawa,
Polska

tel. +48-22-6915950
fax. +48-22-8776722


Right menu

Kalendarz

Wrzesień 2014
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Nowe zasady dotyczące cookies

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Więcej informacji w naszej Polityce Cookies.


 

Pracownicy

A-Z | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | W | Y | Z

tytuł imię i nazwisko zakład pokój telefon e-mail www
inż. Radosław Balkowski TI 20 668 rbalkowski@igf.edu.pl  
Stanisław Bania TOT Świder 22 779-36-29 sbania@igf.edu.pl  
mgr Piotr Barański NA 505 872 baranski@igf.edu.pl  
mgr inż. Sebastian Białas NSL 00 000 sbialas@igf.edu.pl  
dr hab. Mariusz Białecki NSW 331 698 bialecki@igf.edu.pl
dr Robert Bialik NHH 407 864 rbialik@igf.edu.pl
mgr inż. Wojciech Białoń NSW Kraków 12 292-37-93 w.bialon@igf.edu.pl  
mgr inż. Karolina Biecek FFK 207 969 kbiecek@igf.edu.pl  
prof. nzw. dr hab. Włodzimerz Bielski NSW 129 682 wbielski@igf.edu.pl  
mgr Magdalena Bloch NBP 414 892 mbloch@igf.edu.pl  
Maria Bogdan OA 230 901 bogdam@igf.edu.pl  
dr Ewa Bogdanowicz NHH 405 000 ewabgd@igf.edu.pl  
mgr Dagmara Bożek-Andryszczak EDU dbozek@igf.edu.pl  
prof. dr hab. Janusz Borkowski NA 424 866 borek@igf.edu.pl
mgr Karolina Branicka EDU 533 827 kbranicka@igf.edu.pl  
mgr Ewelina Brulińska SN 211 954 ebrulinska@igf.edu.pl  
mgr Justyna Buczyńska EDU 506 822 j.buczynska@igf.edu.pl  
mgr Paulina Budrowska OA 209 955 paulinab@igf.edu.pl